Januari 2019

22 januari 2019 – Nieuwjaarsreceptie

Mw Carine Caljon ging ons normaal verrassen met “taal kronkels”.  Helaas speelde sneeuw de rol van spelbreker.  Mw Caljon woont blijkbaar in een “permafrost”gedeelte van Vlaanderen en kon niet weggeraken met haar wagen.  Het NEOS- bestuur was al bijzonder blij met de vaststelling dat zoveel leden aanwezig waren, waarvan sommigen ook wel problemen zullen gehad hebben om er door te komen. Waarvoor dank. Improviseren was dus de boodschap.  Gelukkig hebben we altijd Gaston en Nest met enkele video’s over voorbije meerdaagsen van onze vereniging.  Die werden dan ook vanuit de recente archieven gehaald om na de nieuwjaarstoespraak van voorzitter Erna de namiddag in te vullen.

Dit is de tweede maal dat we zo iets meemaken en dat doet natuurlijk de vraag rijzen of het bestuur niet moet zorgen voor een reserveprogramma.  Dat is natuurlijk rapper gezegd dan gedaan.  In ons bestuur zitten nu eenmaal geen geboren “entertainers” of “stand-up comedians”, die maar gauw eens iets zullen improviseren.  Het bestuur zal eens ernstig nadenken – en hopelijk levert dat iets op – hoe te vermijden dat zo’n afzegging ook een soort afgang wordt.  We houden u op de hoogte,…. Van het denkwerk natuurlijk.